• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Aktualnosci

Nowy Regulamin Świadczenia Usług w związku z wejściem w życie Rozporządzenia RODO.

Regulamin, zmiany i konsekwencje.

 W związku z wejściem w życie rozporządzenia RODO z dniam 25 maja 2018, z dniem 25.04.2018 wchodzi w życie nowy Regulamin Świadczenia Usług. Zmiany polegaja na dodaniu Art 20a zawierającego zobowiązania i zgodność formalna wszelkich naszych usług z wymogami stawianymi przez Art 28 Rozporządzenia.

Zmiany te rozszerzają prawa naszych klientów jak i zapewniaja bezpieczeństwo danych osobowych zebranych na naszych zasobach.

Zmiany z tego artykułu jako rozszerzające prawa Abonenta i wprowadzone w związku z dostosowaniem do wymagań aktu wyższego rzędu nie wymagają akceptacji oraz nie są podstawą do innych działań formalnych.

Zgodnie z zapisami nowego regulaminu wszelkie inne zmiany definicyjne nie dotyczą Usług w toku zawartych przed  jego wejściem w życie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścia regulaminu do pobrania pod poniższym adresem: Regulamin
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS